88532249-50
  صفحه نخست
ورود اعضا
ایمیل
کلمه عبور
بازيابی کلمه عبور  | عضويت
 

LMS ( مودل )

LMS ( مودل )
تاريخ:يازدهم مرداد 1399 ساعت 10:19   |   کد : 51   |   مشاهده: 1254
سیستم مدیریت آموزشی، سیستمی است برای گرد هم آوری محصلان، اساتید و منابع تحصیلی آنها به عبارت دیگر این سیستم یک مدرسه مجازی می باشد که امکان برگزاری کلاس های آنلاین و آفلاین، امکان بارگذاری منابع درسی هر کلاس به صورت مجزا،برگزاری انواع امتحانات تستی و تشریحی به صورت آنلاین و آفلاین، امکان ارائه و تحویل تکلیف ، ایجاد تقویم تحصیلی، تصحیح امتحانات در صورت بارگذاری کلید امتحانات، امکان ایجاد دسترسی برای اولیا دانش آموزان برای اطلاع از پیشرفت تحصیلی ایشان از جمله ویژگی های LMS می باشد.

در این راستا شرکت نوآوران فناوری اطلاعات امروز در کنار وبینار آنلاین نسبت به ارائه مودل با نام IranianLMS نموده است که مدارس می توانند، برای تکمیل مجازی سازی سیستم آموزشی خود با توجه به شرایط حاکم در سال تحصیلی جدید از این نرم افزار استفاده نمایند. قابل ذکر است این دو سیستم مکمل یکدیگر برای برگزاری آموزش آنلاین می باشند چرا که ویژگی های هر کدام منحصر به فرد می باشد.

نرم افزار مودل یک سیستم مادام العمر می باشد که به تعداد افراد بستگی ندارد یعنی در صورتی که یک مدرسه برای سال آموزشی خود نسبت به تهیه LMS  اقدام نماید مادامی که سایت و هاست مربوطه فعال باشد قابل استفاده و بهره وری می باشد. برای دریافت مشاوره رایگان در مورد مودل و این نرم افزار می توانید با شماره تلفن های شرکت تماس حاصل فرمایید. 

https://webferance.ir/News//51

آدرس ايميل شما:  
آدرس ايميل دريافت کنندگان  
 کاربردها